Školné

Kolik: 600,- Kč / měsíc

Kdy: vždy do 15. dne v kalendářním měsíci

Kam: č. účtu: 6862860247/0100

Kdo: Platby se týkají všech dětí kromě předškoláků a dětí s odkladem školní docházky.

Důležité informace (+info k době koronavirové):

• Doprovod dítěte bude povinen mít v budově MŠ roušku
  • V šatně se zdržujte pouze nezbytně nutnou dobu. Dítě bude doprovázet pouze jedna osoba.
  • Do tříd a na zahradu mají rodiče vstup zakázán.
  • V šatně bude dítě mít- oblečení do třídy a na ven, papuče, jedno náhradní oblečení, spodní prádlo a pyžamo. Každý den dejte dítěti s sebou batoh, ve kterém bude láhev s pitím. Všechno oblečení, boty i lahev podepište! Věci které chcete vzít odpoledne domů, vložte už ráno do batohu. Pyžamo děti berou rovnou do třídy.
  • Zákaz nošení hraček do MŠ.
  • Do MŠ budou přijaty pouze děti bez příznaků nemoci!
  • Veškeré informace, týkající se celé MŠ, budou na hlavní nástěnce v přízemí u schodiště. Třídní informace budou na nástěnce v šatně třídy. Pravidelně si je čtěte!
  • Prosím, učte děti základům slušného chování a samostatnosti v sebeobsluze (oblékání, hygieně, správnému držení příboru).
  • Děti si přinesou šanon s euroobaly na pracovní listy, které po ukončení docházky budou dětem vráceny (netýká se Sluníček).
  • Budoucím školákům obstarejte pouzdro s výbavou (netýká se Sluníček).
  • Provoz školky

Příchod dětí 6:15- 8:30
    Odchod po obědě 12:30- 13:00 Po spaní 14:45- 16:15

• Děti, které přijdou do MŠ po 8:30 bez předchozí domluvy, nebudou přijaty z důvodu desinfekce a uzamčení budovy. Odpoledne se školka uzamyká v 16:15. Choďte prosím s dostatečnou rezervou, abyste do stanoveného času stihli opustit budovu.

Provoz tříd

Rybičky 6:15- 15:30 (poté odchází do Berušek)

Berušky 7:15- 16:15

Sluníčka 7:30- 14:30 (poté se děti rozchází do horních tříd)

Od 6:15 se děti scházejí ve třídě Rybičky

Co dát dítěti s sebou do MŠ

• pevnou obuv (ne pantofle)
  • oblečení do třídy
  • náhradní oblečení včetně spodního prádla
  • oblečení na ven
  • pyžamko

Při výběru oblečení dbejte na aktuální počasí a roční období.

Dávejte dětem oblečení, které je pohodlné a může se ušpinit. Ideální je takové, které si dítě alespoň zčásti zvldáne obléknout samo, podporujete tím tako jeho samostatnost a sebevědomí.