Aktuality

Informace k přijímacímu řízení pro školní rok 2018 - 2019 naleznete v sekci O nás, v záložce Praktické informace.


Během pololetních a jarních prázdnin bude provoz MŠ omezen na jednu, resp. dvě třídy.


V pátek 2. 2. jsou pololetní prázdniny, v týdnu 5. - 9. 2. jsou jarní prázdniny. Zapisujte prosím docházku vašich dětí do školky v tomto období do stravovacích archů na šatnách nejpozději do 31. ledna

Děkujeme.Skupinky

V pondělí 15. 1. proběhne první lekce Edukativně stimulačních skupin - první skupina od 14:30, druhá skupina od 15:45 podle toho, jak jste se přihlásili.

Na první lekci si prosím přineste peníze na zaplacení a hrníček nebo kelímek na pastelky, které budou po dobu trvání skupinek zůstávat ve školce.

Těšíme se na všechny děti a jejich rodiče.


Ve středu 20. prosince přijde do školky Ježíšek. Těšíme se s dětmi na nadílku:)


Ve čtvrtek 8. 12. dopoledne bude Mikulášská nadílka.

V odpoledních hodinách 8. 12. proběhne fyzioterapeutické cvičení nohou, na základě vyšetření z října. Rozpis jednotlivých skupin najdete ve vestibulu školky.


V čtvrtek 30. 11. proběhly Adventní dílničky. Děkujeme všem za účast, především maminkám, které s sebou přinesly něco k zakousnutí. Pár fotek najdete na snehurka1.rajce.idnes.cz. 

Rodiče dětí, které byly nemocné a měly objednaný věnec, zastavte se prosím ve Sluníčkách, abychom Vám vrátili peníze. 


Ve čtvrtek 30. 11. od 15:00 se konají Adventní dílničky. 

Více informací níže nebo na plakátcích ve školce.


Fotografování

Ve středu 22. listopadu bude ve školce probíhat vánoční focení. Na šatnách jsou archy, kam zapisujte zájem / nezájem o fotografování Vašeho dítěte.

Fotky budou se zimní tématikou, na focení je proto vhodné zimní oblečení. Upozorňujeme na nutnost čistých bot, neboť focení bude probíhat ve třídě Sluníček.


ADVENTNÍ DÍLNIČKY

Ve čtvrtek 30. 11. od 15:00 se budou konat Adventní dílničky. Přijďte nasát předvánoční atmosféru a vyrobit si s dětmi dekorace.

Ve třídě Sluníček se budou vyrábět věnce - podle Vašeho uvážení na stůl nebo na zavěšení. Vyrábět budeme z proutěných bílých věnců, které objednáme hromadně za nižší cenu.

Je třeba do středy 15.11. nahlásit Vaší účast paní učitelce na své třídě a zaplatit 60,- na věnec, abychom je mohli včas objednat. Ostatní ozdoby na věnec si doneste podle vlastního uvážení.

Ve třídě Rybiček se budou vyrábět dekorace z polystyrenových korpusů - zvonečky, koule a stromečky.

Platit za materiál se bude přímo na místě, a to symbolickou částku. Dozvíte se včas, oreintačně však max. do 40,-.

Ve třídě Berušek se budou vyrábět drátěné dekorace. Platit za materiál se bude přímo na místě, a to symbolickou částku. Dozvíte se včas, oreintačně však max. do 40,-.

Ve třídě Berušek budou děti, které si rodiče nevyzvedli do 15 hod. Proto tvoření tam začne až po vyzvednutí zbývajících dětí.


Prosíme maminky, aby přinesly něco dobrého k zakousnutí, abychom navodili tu pravou atmosféru:)

V případě jakýchkoli dotazů se obracejte na své paní učitelky na třídách.

Těšíme se na Vás.


V pondělí 23.10. se koná vyšetření plochonoží dětí, které jsou objednány.


Ve čtvrtek 12. 10. bude od 10:30 kouzelnické představení. 


! POZOR !

Vzhledem k nízkému počtu nahlášených dětí (není splněno minimum pro fungování MŠ)

 bude v pátek 29. 9. 2017 MŠ uzavřena.Na rajčeti jsou fotky ze Zahradní slavnosti z 21.9.2017. 

Přímý odkaz zde: https://snehurka1.rajce.idnes.cz/Zahradni_slavnost_21.9.2017/ Přístupové údaje jsou na šatnách nebo Vám je sdělí učitelky na třídách.


Prosíme, plaťte kurzovné za kroužky na třídě Rybiček.


Kroužky

Bylo zahájeno přihlašování do kroužků, které začnou od října.

Úterý - přírodovědecký kroužek (přírodovědná stanice Kamenačky)

Středa - flétna (budova MŠ)

Přihlašování a více informací na nástěnce pod schody ve vestibulu.


Aktualizace dokumentů MŠ

V sekci Dokumenty naleznete aktualizované písemnosti týkající se provozu školy. Prosíme, seznamte se zejména se Školním řádem, který je závazným dokumentem mateřské školy a vyplývají z něj práva a povinnosti pro zaměstnance školy, pro rodiče i děti.


Na všech třídách se vybírá příspěvek do kulturního fondu, který činí 500,- Kč na pololetí. Z fondu jsou hrazena divadelní představení, výlety a další akce pro děti.

Prosíme o platbu nejpozději do konce září. Děkujeme.


Zahradní slavnost

Jak již bylo avizováno, zveme Vás a zejména Vaše děti na Zahradní slavnost k výročí 30 let od založení školky, která se bude konat 21.9.207 od 15:00 na školní zahradě. Pro děti bude připraven zábavný program, jste srdečně zváni.

Těšíme se na Vás.


Nové tváře v naší školce

Jistě jste stačili zaznamenat, že mimo nových dětí máme také nové kolegyně. Vedoucí školní kuchyně je nyní Milena Vašíčková, na pozici školní asistentky vystřídala Evu Vlachovou Tereza Plavcová, která bude působit zejména ve třídě Berušek. Ve třídě Rybiček je nová asistentka pedagoga Sabina Radoňová.

Všem přejeme, aby se jim ve Sněhurce dařilo.


Školní rok začíná v pondělí 4.9.2017. Těšíme se na Vás!