Aktuality


MOC DĚKUJEME TATÍNKŮM A TAKÉ NAŠIM KAMARÁDŮM, KTEŘÍ SI V NEDĚLI UDĚLALI ČAS A PŘIŠLI DĚTEM OPRAVIT ŠKOLNÍ ZAHRADU!

Přejeme Vám krásné Velikonoce a šťastně prožité následující dny! Věříme, že se život brzy vrátí do starých kolejí a co nevidět setkáme ve školce.


Divadlo Radost pohádka O Zlatovlásce

Chvíli jsme se báli, potom zase smáli a někdy také koukali s otevřenou pusou na to, co se děje na jevišti- jak Jiřík ochutnává kouzelného hada, jestli se mu povede splnit 4 těžké úkoly a co bude se Zlatovláskou, až ji do své moci dostane zlý král.

Pohádka byla plná písniček, folklorních tanců, kostýmů a napínavých momentů, ale nejvíc se dětem líbily vlasy krásné Zlatovlásky.

Návštěva první třídy ZŠ Čejkovická

Ve čtvrtek 16.1. se předškoláci vydali do ZŠ Čejkovická zjistit, co je čeká v první třídě. Paní učitelky prvňáčků připravily pro naše děti ukázkovou hodinu. Předškoláci si zkusili usednout do školních lavic, ve kterých si udělali pár úkolů a stali se tak na chvíli velkými školáky.Předadventní dílničky

28. 11. jsme se v hojném počtu sešli, abychom si společně užili pár klidných, předadventních chvilek. Při vůni občerstvení od některých z Vás jste si mohli vytvořit několik jednoduchých výrobků s vánoční tématikou.


Vážení rodiče, obracíme se na Vás s velkou prosbou. 

Nemáte, prosím, někdo možnost zajistit autobusovou dopravu na závěrečný školní výlet 3. 6. 2020 od 8 do 15 h. do Nedvědice? Dopravci zvýšili ceny a celý výlet by byl pak hodně drahý. Budeme vděčni i za spolehlivé kontakty. 

Moc předem děkujeme. 


Halloweenské dopoledne

Začátkem listopadu se naše školka proměnila ve strašidelný zámek plný čarodejnic, duchů, zvířatek a spoustu dalších zajímavých postav, které celé dopoledne úspěšně plnily halloweenské úkoly a následně si užily strašidelnou diskotéku.

Podzim nás baví!

Lamacentrum

24.9. se naši předškoláci vydali na výlet do Lamacentra Hády. Viděli ovečky, králíky, kozy a samozřejmě i nejvíce očekávané lamy. Děti si mohly zvířátka dokonce pohladit. O každém zvířátku se dozvěděly, co potřebuje k životu, čím se živí, jaký nám přináší užitek a mnoho dalších zajímavostí. A po krásném zážitku honem pěšky do školky.

Zahradní slavnost

Ve čtvrtek 12. 9. se konala Zahradní slavnost.

Nádherné baboletní počasí nám dovolilo užít si společně s dětmi a rodiči příjemné odpoledne s "Milanovými aktivitami".