Akce školy

Kulturní a společenské akce mateřské školy v 2. pololetí 2021/22

Ve středu 16. února od 10.00 h.

proběhne vystoupení "Zvířátka pro radost" s cvičenými domácími i exotickými zvířátky v podání umělecké skupiny "Duo Eden."

V pondělí 28. února od 10.45 h.

proběhne "Bublinkový karneval" v MŠ v provedení divadlélka ,,Kejkle". Rodiče přinesou dětem kostýmy dle vlastní volby.

Ve středu 16. března od 9.30 h.

navštíví naši mateřskou školu divadlo "Paravánek" s vystoupením nazvaným "Loutkohraní."

Ve středu 30. března od 9.30 h

si děti vyzkouší muzikoterapii s drumbeny a dalšími hudebními nástroji pod odborným vedením lektorky Evy Sádlíkové s názvem "Barevné jarní hraní."

Ve středu 6. dubna

navštíví předškoláci první třídu na ZŠ Čejkovická

Ve středu 27. dubna od 15.00 h

Čarodejnice zrušeno pro nevyhovující stav zahrady. Uskuteční se pouze pro děti v dopoledních hodinách

V sobotu 21. 5

práce na školní zahradě. Prosíme tatínky o spolupráci. Budeme připravovat plochu pro stavbu domečku na sportovní vybavení pro děti a rovněž tento domeček montovat. Pokud máte akušroubovák a různé ploché klíče velikosti 10-15 vezměte je, prosím, s sebou. Občerstvení bude zajištěno.

25. 5.

9:30 Divadlo Šipilberg ,, Maxipes Fík"

1. 6. dopoledne

Předškoláci půjdou do Lamacentra V lomu Hády s programem ,, Poklad Inků". Pro menší děti proběhne na školní zahradě Den dětí (soutěže a občerstvení pro děti)

2. 6. 9:30

Smart Bricks-Lego- polytechnická výchova pro menší děti (ne předškoláky)

Ve středu 8.6.

Společné a skupinkové focení dětí

Ve středu 22. 6. odpoledne

Zahradní slavnost se slavnostním vyřazením školáků a dalším programem. Informace upřesníme později.

Kulturní a společenské akce mateřské školy v 1. pololetí 2021/22

• Čtvrtek 16.09. 10.00 h. "Show s cvičenými zvířátky" v podání skupiny Duo Eden na školní zahradě- PŘESUNUTO NA PODZIM
  • Ve čtvrtek 7. 10. od 8.00 h. tematické fotografování dětí
  • V pondělí 1. 11. Halloweenská párty v jednotlivých třídách
  • Ve čtvrtek 4. 11. Divadlo Paravánek- ,, Paleček"
  • Ve středu 24.11. divadelní pohádka "O skřítku Šubískovi" v podání divadýlka Mrak
  • V úterý 7.12. v 10.45 h "Mikulášská nadílka" s divadýlkem Kejkle
  • Ve středu 15. 12. proběhne v jednotlivých třídách v dopoledních hodinách Ježíškova nadílka s dárečky, vánočními zvyky a slavnostní tabulí. Prosíme maminky, aby přinesly na tuto oslavu pár kousků cukroví.
  • Leden 2022 Návštěva ZŠ a školní družiny (dle situace)
  • 26.1. po 9. h. přijede mobilní planetárium Morava s vesmírnou pohádkou (vybereme na místě)